Stań się kompletny

Jeśli chcesz zbudować motywację do działania i wymarzoną sylwetkę a nie wiesz od czego zacząć, napisz do mnie

Stań się komplenty

Pokaże Tobie jak to osiągnąć!

Według teorii Dialogowego Ja stworzonej przez holenderskiego psychologa Huberta Hermansa każdy z nas posiada wiele osobowości, ról,  które nazwał pozycjami.  Pozycje te wchodzą  nieustannie ze sobą w interakcję w zależności od okoliczności w jakich się znajdujemy. Na przykład "ja jako rodzic" konfrontuje się z "ja pracownikiem" albo "ja sportowiec" z "ja imprezowicz" lub "ja indywidualista" z "ja ekstrawertyk" . To od Nas zależy której z nich posłuchamy w danej sytuacji. Oczywiście każde z tych osobowości stanowią część Nas samych, jednak niektóre z nich mniej lub bardziej pomagają lub przeszkadzają w osiąganiu naszych celów. Dlatego w zależności co chcemy osiągnąć powinniśmy kierować się którymś z Naszych Ja. 

Obecnie przedstawiam się jako: "ja psycholog", "ja sportowiec", "ja przedsiębiorca".

Jako student psychologii bardzo upodobałem sobie zagadnienia związane z nabywaniem nawyków, motywacją, a zwłaszcza motywacją w sporcie. Sam ćwiczę siłowo od ponad 6lat i na własnej skórze przekonałem się jaki ogrom korzyści dał mi regularny wysiłek fizyczny. Stworzenie tego nawyku pozwoliło na stworzenie "pętli nawyków" która dosłownie przebudowała moje życie. 

Bazując na swojej wiedzy z zakresu psychologii, treningu, odżywiania oraz wieloletnim doświadczeniu, pomagam ludziom w rozpoczęciu regularnej aktywności sportowej oraz uczę sposobów na nabywanie kolejnych nawyków oraz motywuję do dalszego działania w pozostałych dziedzinach życia. 

Posiadam wiele pasji  ale wszystkie są częścią mnie 

Zdecydowanie mogę nazwać siebie renesansową duszą, moją pasją jest przełamywanie kolejnych granic mojego organizmu podczas treningu. Postępy zarówno w sferze rozwoju fizycznego jak i biznesowego nie byłaby możliwa bez wiedzy z zakresu psychologii.

MOtywacja

Sport

Jak zacząć  ćwiczyć? 

E-book, który nie tyko gromadzi wiedzę z zakresu treningu czy też odżywiania, ale również poruszam w nim aspekty motywacji. Znajdziesz w nim plan treningowy dla kobiet i mężczyzn, sposób na samodzielnie wyliczenia sobie diety dopasowanej do Twoich potrzeb. Aspekt motywacji jest często pomijany, a zwłaszcza na początku przygody ze sportem, kiedy jest kluczowy do wyrobienia nawyku podejmowania regularnej aktywności sportowej. 

Sprawdź mnie na Social Media

Obserwowanie mojej aktywności na social mediach będzie wiązać się z pozyskiwaniem wiedzy z zakresy psychologii oraz sportu.

napisz do mnie jeśli masz problem z zakresu odżywiania lub z przejściem do działania

Scroll to Top